EDFOD 1 YAŞINDA - Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD)

Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Son Makaleler
Özcan Şimşek
Bilmeniz Gereken 16 Türk Fotoğrafçı ve Fotoğrafları

Ara Güler, Selahattin Giz başta olmak üzere ünlü Türk fotoğrafçıların en güzel fotoğraflar Devamı..

Özcan Şimşek
Samanyolu Çekimleri (Astro Photography) İçin 600 Kuralı Nedir?

Samanyolu Çekimleri(Astro Photography) için 600 kuralı nedir?

Yıldızlar bizim dünyadaki bakış açımıza göre hareket Devamı..

Özcan Şimşek
FOTOĞRAFLARI DOĞRULAMAK İÇİN NE YAPMANIZ GEREKİYOR?

Bir fotoğrafın kim tarafından çekildiğini ya da daha önce internet üzerinden yayınlanıp yayınlamadığını kontrol etmek isteyebilirs Devamı..

Facebook
Aidat Ödemesi Yapın
Bağış Yapın

Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
EDFOD 1 YAŞINDA
Cuma, 19 Şubat 2016
EDFOD 1 YAŞINDA

Balıkesir'in Edremit ilçesinde Özcan Şimşek'in öncülüğünde oluşturulan Edremit fotoğraf sanatı Derneği (EDFOD) bir yaşına girdi.

EDFOD'un birinci yılına ilişkin açıklama yapan Başkan Özcan Şimşek: "Emekli olduktan sonra yerleştiğim ülkemizin oksijen deposu Edremit'te çalışmalarına katılabileceğim bir fotoğrafçı topluluğu bulamayınca bu eksikliği tamamlayabilmek adına 14 Eylül 2013 tarihinde Edremit Fotoğraf kulübünü kurdum. Yaklaşık iki yıllık çalışmanın ardından büyüyerek gelişen kulübün dernek olması ve yoluna dernek olarak devam edebilmesi için arkadaşlarım ile birlikte Edremit Fotoğraf Sanatı Derneğini 16 Şubat 2015 tarihinde kurduk.

Kulüp olarak yola çıktığımız tarihten bu yana çok sayıda fotoğraf sergisi açtık, dernek ve derneğimize ait sosyal medya hesaplarındaki üyelerimiz arasında aylık olarak fotoğraf yarışmaları, bölgemizde yapılan havacılık festivallerinde fotoğraf yarışmaları düzenledik,  fotoğraf sevenlerin doğru fotoğraf çekebilmeleri için eğitim seminerleri düzenledik, internet ortamında yayınladığımız dergimiz 18'inci sayısına ulaştı.

Edremit Belediyesi'nin tahsis etmiş olduğu salonda devam ettiğimiz ve ücretsiz olarak yaptığımız çalışmalarımıza tüm fotoğraf sevenleri bekliyoruz.

Bizlere yola çıktığımız tarihten itibaren desteklerini esirgemeyen bölgemizde yayın yapan Önce Körfez, Körfez'de Olay, Körfezde Hakimiyet, Ses, Zeytinefe, Gündem ve şu an isimlerini  hatırlayamadığım tüm gazete ve dergilere derneğim ve üyelerim adına teşekkürlerimi bir borç biliyorum" dedi.

Etiketler: edfod, basın, yayın, fotoğraf, photography, photographer, dergi, eğitim, kurs, yarışma, nikon
Yorumlar
Yorum Yazın
E-Mail:
Web site / Blog:
Mesajınız:
48 + 4 =