“10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” KUTLU OLSUN

Edremit Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği Başkanı Özcan Şimşek “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Özellikle insanlar arasındaki iletişimde, kurumların tanıtılmasında, bilim ve teknolojik gelişmelerde ve bölgemizle ilgili her türlü bilgi ve haber hakkında bilgi edinilmesinde en önemli faktör de basın kuruluşlarımızdır.

Basının geçmişte olduğu gibi günümüzde de toplumsal yaşantımızda çok önemli bir yeri vardır. Öncelikle günümüzde teknolojik gelişmeler sonucu ulaşmış olduğumuz bilgi çağında basının önemi daha da artmıştır.

Basın mensuplarımız ve şeffaf bir toplumu mümkün kılan en önemli unsurlardan biri, özgür ve tarafsız basının varlığıdır.  Haber ve bilgileri basın aracılığıyla toplumun istifadesine sunan, bu işin emekçileri de şüphesiz gazetecilerimizdir. Gece, gündüz, tatil, bayram, özel gün demeden durmadan mesai yaparak büyük bir özveriyle emek harcayan, halkımızın sesi olan başta ilçemizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımız olmak üzere gazetecilik mesleğini onuruyla yapan, kalemini satmayan tüm medya mensubu, gazeteci ve çalışanlarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar”, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi sunarım.

Özcan ŞİMŞEK
EDFOD Y.K.B.

Bir yorum yazın

Bizi arayın