“10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” KUTLU OLSUN « Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
“10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” KUTLU OLSUN

Dernek Başkanımız Özcan Şimşek “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Özellikle insanlar arasındaki iletişimde, kurumların tanıtılmasında, bilim ve teknolojik gelişmelerde ve bölgemizle ilgili her türlü bilgi ve haber hakkında bilgi edinilmesinde en önemli faktör de basın kuruluşlarımızdır.

Basının geçmişte olduğu gibi günümüzde de toplumsal yaşantımızda çok önemli bir yeri vardır. Öncelikle günümüzde teknolojik gelişmeler sonucu ulaşmış olduğumuz bilgi çağında basının önemi daha da artmıştır.

Basın mensuplarımız ve şeffaf bir toplumu mümkün kılan en önemli unsurlardan biri, özgür ve tarafsız basının varlığıdır.  Haber ve bilgileri basın aracılığıyla toplumun istifadesine sunan, bu işin emekçileri de şüphesiz gazetecilerimizdir. Gece, gündüz, tatil, bayram, özel gün demeden durmadan mesai yaparak büyük bir özveriyle emek harcayan, halkımızın sesi olan başta ilçemizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımız olmak üzere tüm medya mensubu, gazeteci ve çalışanlarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar”, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi sunarım.

Özcan ŞİMŞEK
EDFOD Y.K.B.

BİLGİLER
tarafından 10 Ocak 2020 - 13:35 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 26 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
EDREMIT'de 5 Günlük Hava Tahmini
Genel
Anket

SİTEMİZİN YENİ TASARIMINI NASIL BULDUNUZ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Son Yorumlar
Fotoğraf Terimleri Sözlüğü


Aidat Ödemesi Yapın
Sosyal Medya Takip

Bağış Yapın

Facebook

Yayınlar
Satınalmak için tıklayınızTürkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Eğitim Birimi tarafından hazırlanan "TEMEL FOTOĞRAF BİLGİSİ" kitabını satın almak için görsel üzerine tıklayınız.