Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri Fotoğrafçı Akreditasyonu

Edirne Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan 658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali, 01-07 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenecektir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da güreşleri takip edip fotoğraflamak isteyen fotoğrafçılar için Edirne Belediyesi tarafından akreditasyon yapılacaktır.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun bildirdiği isimler dışındaki kişiler kesinlikle akredite alamayacaktır. Edirne Belediyesi’ne akreditasyon için şahsen yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Bu yüzden, Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni fotoğraflamak isteyen dernek üyesi fotoğrafçılar, istenen belgeleri dijital halde üyesi oldukları derneklere teslim etmelidir.

Bu kapsamda, Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne katılmak isteyen fotoğrafçıların;
 Vesikalık fotoğrafını,
 Kimlik belgesi fotokopisini,
 üye olduğu derneği ve kendilerine ait tüm iletişim bilgilerinin (dernek adı ve iletişim bilgisi, başvuru yapanın adresi, cep telefonu, eposta adresi gibi) bulunduğu belgeyi dijital olarak derneklerine göndermesi zorunludur. İstenen belgelerin eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

Başvurular derneklerde toplandıktan sonra, üye derneğin yetkilisi (başkan, görevli üye ya da sekreteri) tarafından toplu olarak en geç 27 Mayıs 2019 Pazartesi gününe kadar TFSF’ye e-posta yoluyla (info@tfsf.org.tr) gönderilmesi gerekmektedir.

Akredite yaptıranlar; ulaşım, konaklama ve yiyecek ihtiyaçlarını kendileri karşılayacaktır. Taleplerin ve belgelerin TFSF’ye ulaştırılmış olması, o kişinin akreditesinin yapılmış olduğu anlamına gelmemektedir. Edirne Belediyesi tarafından gerekli değerlendirme işlemlerinin ardından akredite yapılanlara onay maili gönderilecektir.

BİLGİLER
tarafından 08 Mayıs 2019 - 15:14 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 85 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
EDREMIT'de 5 Günlük Hava Tahmini
Genel
Anket

SİTEMİZİN YENİ TASARIMINI NASIL BULDUNUZ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Son Yorumlar
Aidat Ödemesi Yapın
Bağış Yapın

Facebook

Yayınlar
Satınalmak için tıklayınızTürkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Eğitim Birimi tarafından hazırlanan "TEMEL FOTOĞRAF BİLGİSİ" kitabını satın almak için görsel üzerine tıklayınız.