AZERBAYCAN FOTOĞRAF BİRLİĞİ İKİNCİ BAŞKANI EDFOD’U ZİYARET ETTİ

Dost ve kardeş ülke Azerbaycan’nın en büyük fotoğraf organizasyonu olan Azerbaycan Fotoğraf Birliği (AFB) ikinci başkanı Aydin MEHDİYEV Edremit Fotoğraf ve Sinem Sanatı Derneği (EDFOD)’ni ziyaret etti.
 
EDFOD Başkanı Özcan ŞİMŞEK ziyeret ile ilgili yaptığı açıklamada;
 
“EDFOD tarafından düzenlenen 1’nci Uluslararası Edremit Fotoğraf Festivalinin konuk derneklerinden birisi olan AFB’nin ikinci başkanı Sayın Aydin MEHDİYEV’in Edremit’i ve derneğimizi ziyareti bizi son derece mutlu etmiştir.
 
Kuruluşundan bu yana sayısız uluslararası etkinliği düzenleyen ve katılan derneğimiz ilk defa bir uluslararası ziyaret almıştır. Sayın MEHDİYEV ile karşılıklı görüşmede ortak projeler geliştirme ve yürütme ayrıca karşılıklı ziyaretler konusunda mutabakata varılmıştır.”
 
dedi.
 
EDFOD Başkanı Özcan ŞİMŞEK tarafından AFB ikinci başkanına Fahri Üyelik Belgesi, dernek flaması ve üyelerin fotoğraflarından oluşan albüm kitap takdim edilmiştir.
 
Daha sonra misafir fotoğrafçılar ve EDFOD üyeleri birlikte EDREMİT ve AYVALIK bölgesinde fotoğraf turu düzenleyerek bölgenin güzelliklerini fotoğrafladılar.
 

Bir yorum yazın

Bizi arayın
%d blogcu bunu beğendi: