EDFOD 6 YAŞINDA

Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD)’nin değerli üyeleri ve fotoğraf severler.

Fotoğrafa sanat gözü ile bakan, bu konuda kendini geliştirip daha ileri noktalara gelmek, sosyal ilişkilerini geliştirmek isteyen kişileri bir çatı altında toplayarak gelişimlerine uygun ortam sağlamak, yaşadığımız bölgenin kültürel sosyal ve fiziki yapısını tanıtıp belgelemek, projeler üretip uygulamak, eğitim faaliyetleri yapmak amacıyla Eylül 2013 ay’ında sosyal medya üzerinden çıktığımız yolda 16 Şubat 2015 tarihinde dernekleşerek tüzel kişiliğe sahip olduk ve bu gün 6’ncı yazışımızı doldurduk.

Amacımız ve öncelikli hedefimiz, bölgemizde fotoğrafa gönül vermiş kişileri bir araya getirerek paylaşımlarda bulunmak, deneyimlerini paylaşmak ve daha sonraları ise fotoğrafçılık eğitimleri ile fotoğrafa merakı olan ancak bilgi sahibi olmayan kişileri eğitmek oldu.

Son yılda küresel çapta meydana gelen pandemi nedeniyle yüz yüze çalışmalarımıza ara vermiş olsak da hedefimizden sapmadan yolumuza devam ediyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana güzel işlerin yapılmasında desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize ve etkinliklerimize katılarak güç katan tüm fotoğraf severlere teşekkür ederiz.

YÖNETİM KURULU

Bir yorum yazın

Bizi arayın