EDFOD & ANTANDROS Dernekleri Ortak Etkinliği ve Sergi Açılışı Yapıldı

Uzun zamandır planladığımız ancak şartların izin vermediği EDFOD & ANTANDROS ortak etkinliğini bugün gerçekleştirdik. Aynı zamanda pandemiden sonraki ilk fiziki sergimizi de açtık.
 
Antandros derneğinin hazırladığı nefis kahvaltı ile başlayan etkinliğimiz dernek yönetim kurulu başkanımız Özcan Şimşek’in derneğimizi tanıtıcı konuşması, sergimizin açılışı ve yönetim kurulu üyemiz Mine Şentürk‘ün “Edremit’in Yüzleri” projesi kapsamında hazırladığı çalışmanın ilk gösterimi ile devam etti. Tarihi Abdullah Efendi Konağındaki etkinliklerin ardından Antandros Antik Kenti kazı alanlarının (Roma villası ve nekrepol alanı) Antandros Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gülçin Cömert’in rehberliğinde ve harika anlatımıyla gezildi.
 
Ev sahipliklerinden dolayı yönetim kurulu başkanı sayın Gülçin Cömert nezdinde tüm Antantros üyelerine, etkinliğimize ve Fotoğraf sergimizin açılışına katılan tüm sanat severlere ve etkinliklerimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan Dikili Fotoğraf Kulübü (DİFOK) üyelerine teşekkür ederiz.
 
Sergimiz 10 gün boyunca Antandros derneğinde ( Tarihi Abdullah Efendi Konağı / Altınoluk) ziyarete açık olacaktır.
 
 
 

Bir yorum yazın

Bizi arayın