EDFOD Dördüncü Defa “Asia Photo Festival” de

Edremit Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (EDFOD) Singapur’da Asia Photographers Union (APU) tarafından düzenlenen Asia Photo Festival’de dünyanın önde gelen federasyon ve dernekleri arasında Türkiye’den davet edilen ve katılan tek dernek olarak ülkemizi temsil ediyor.
 
Dernek Başkanımız Özcan Şimşek’in özel olarak davetli olduğu, bu yıl dördüncüsü yapılan Asia Photo Festival 2023 kapsamında başkanımızın bir fotoğraf seçkisi sergileniyor ve üyelerimizin fotoğraflarından oluşan slayt video sanat severlere gösterilecektir.
 
Ayrıca; 24 ayrı ülkeden 39 dernek ve kulüp başkanının davetli olduğu ayrı bir karma fotoğraf sergisi olan “Asia Photo Festival 2023 Presidents Photo Exhibition” da dernek başkanımızın bir fotoğrafı sergilenmektedir.
 
Fotoğraf sanatına hizmet etmenin yanında bölgemizin ve Edremit’in tanıtımına da önem veren derneğimizin ülke sınırları dışında, uluslararası bir festivalde ülkemizi ve Edremit’i temsil etmesi bizleri gururlandırıyor.
 
Festival resmi web sitesi adresi aşağıdadır. Festival ile ilgili bilgiye ve katılımcılara ait bilgi ve fotoğraflara ilgili adresten ulaşabilirsiniz.
 

Bir yorum yazın

Bizi arayın