EDFOD TUBİTAK Projesine Destek Veriyor

Edremit  Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) olarak, Edremit için, Edremit yararına ne varsa destek vermeye hazır olduğumuz her fırsatta belirtiyoruz.

Yıl başında Edremit Milli Eğitim Müdürlüğünden gelen destek talebine de olumlu cevap vermiş ve bir iş birliği protokolü imzalamıştık.

Edremit Fernur Sözen Mesleki Teknik Anadolu Lisesi matematik öğretmeni Dr. Hasret AYDIN tarafından hazırlanan, Balıkesir’de görev yapan matematik, ilköğretim matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilimleri ve teknoloji ve bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmenlerinin sürdürülebilir tarım, yenilenebilir enerji kaynakları ve Entüstri 4.0 hakkında bilgi sahibi olması ve akıllı sera modeli tasarlama konusunda teknolojik yeterlik kazanması amaçlandığı proje 19-25 Eylül 2021 tarihleri arasında Burhaniye BUBYO Uygulama Otelinde gerçekleştirilecek.

Projede görev almak isteyen, Balıkesir’de görev yapan matematik, ilköğretim matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilimleri ve teknoloji ve bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmenleri 07 Ağustos 2021 tarihine kadar https://teknolojiveinsan.live/ adresinden başvuru yapabileceklerdir. Başvuru sonuçları 10 Ağustos 2021 tarihinde duyurulacaktır.

Bir yorum yazın

Bizi arayın