Karacasu

Antik çağlardan kalma olan ilçenin 150 yıllık taş evler ile çevrili sokaklarında fotoğraf avına çıkıyoruz. Demircilik, semercilik, dericilik ve seramikçilik gibi el sanatlarının halen yaşatıldığı ilçede semerciler arastası çömlekçi atölyelerinde kadraj kovalamaya günün ilerleyen saatlerine kadar devam ediyoruz. Yemek molamızın ardından uygun bir saatte ilçeye yaklaşık 15 km uzaklıkta olan Geyre köyüne doğru yola çıkıp Afrodisias Antik kentinde çekimlere devam ederek günü burada sonlandırıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
 
Günün son saatlerine doğru yine gece 12 sularında eve dönmüş oluyoruz. Faaliyet ile ilgili detaylar yine netleştikçe etkinlik duvarında duyurulacaktır.
 
Karacasu Teknik Fotoğraf Turu Araç katılım ücreti kişi başı tahmini *** TL arası olacağı hesap edilmektedir. Katılımcı sayıları doğrultusunda ulaşım için gerekli araç kapasitesine göre net rakam tekrar katılımcılara duyurulacaktır.
 
Söz konusu gezinin Fotoğraf amaçlı olması sebebi ile katılımcı listesi belirlenmesinde tercih sıralamasında Edremit Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (EDFOD) Üyeliği ön planda tutularak öncelikle dernek üyeleri liste dahil edilecek, daha sonra kalan kontenjana yine dernek faaliyetlerine aktif katılım gösteren kişilere öncelik verilerek katılımcı listesi oluşturulacaktır.
 
Faaliyet alanına ulaşım için ayarlanan araç katılımcı sayısı gözetilerek ayarlanmakta ve katılımcı sayısının çokluğu ile orantılı olarak araç büyüklüğü ve bu nispette de araç ve ulaşım masrafları doğru orantılı olarak artmaktadır.
 
Fotoğraf turu katılımcı sayılarının belirlenmesi ise kişilerin etkinlik duvarında yazılı olarak katılacağım beyanları ve sözlü beyanları esas alınarak belirlenmektedir. Bu noktadan hareketle kişilerin katılım belirttikleri halde çeşitli mazeretler sunarak veya mazeretsiz olarak yapacakları son dakika iptalleri ve gelmemezlik durumları halinde dahi katılım beyanları esas alınarak daha sonrada katılım ücretlerinin derneğin ve diğer katılımcıların madden ve manen mağdur olmamaları gözetilerek kendilerinden talep edilecektir. Bu noktada kişilerin göstereceği tutum ve davranışlar daha sonra düzenlenecek olan gezi ve faaliyetlerde kişiler hakkında ayriyeten referans olarak göz önünde bulundurulacaktır.
 
Söz Konusu tur ücreti yolculuk esnasında araç için gerekli masraflarında sıkıntı yaşanmadan ve kimseye yük olmadan karşılanması adına yolculuk öncesinde aşağıda bilgisi bulunan dernek banka hesabına yatırılması siz katılımcılardan rica ederiz.
 
HESAP NUMARASI : 
Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği
İş Bankası Edremit/Balıkesir Şubesi
IBAN : TR27 0006 4000 0012 1231 2706 23
 
Ücrete dahil Olanlar: Ulaşım, rehberlik, fotoğraf danışmanlığı
Ücrete dahil olmayanlar: Kahvaltı, Öğle yemeği, kişisel harcamalar, müze/ören yeri giriş ücretleri…
Bizi arayın