TFSF 9’UNCU GENEL KURULU YAPILDI

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) 9’uncu olağan genel kurul toplantısı 27 Nisan 2019 tarihinde Ankara’da güzel bir katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıda derneğimizi Nibal Yerli Bekten ve Metin Bacak ile birlikte temsil ettik.

Genel Kurul toplantısında 8’inci dönem Denetim Kurulu Üyeliğimi de layıkıyla yapmanın gururu ile teslim ettim.

9’uncu Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda Dr.Sefa Ulukan tarafından sunulan ve içinde benim de bulunduğum liste yönetim kuruluna seçildi.

9’uncu dönem yönetim kurulu üyeliğim süresinde aldığımız görevin sorumluluğunun bilincinde olarak hemen çalışmaya başladık ve 27 Nisan 2019 tarihinde ilk yönetim kurulu toplantımızı yaparak görev dağılımını yaptık.

Görev sürem boyunca sorumluluğunu aldığım tüm görevleri layıkıyla yapmaya ve derneğimizi temsil etmeyi tüm gayretimle çalışacağımı bilmenizi isterim.

Öncelikle 8’inci Dönemde ekibinine beni de layık gören Doç.Dr. A.Beyhan Özdemir‘e ve birlikte iki yıl görev yaptığım tüm yönetim ve denetim kurulu üyelerine,

Sonrasında, 9’uncu dönem ekibi içine layık gören Dr.Sefa Ulukan‘a,

En önemlisi, delege olarak toplantıya katılarak bana bu yolculukta desteklerini esirgemeyen Nibal Yerli Bekten ve Metin Bacak olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Allah utandırmasın.

Özcan ŞİMŞEK
EDFOD Y.K.B.

Bir yorum yazın

Bizi arayın