Uluslararası Faaliyetler « Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği Resmi Web Sitesi
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Uluslararası Faaliyetler

Singapur’da 12-24 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlenen, 41 ülkeden 400’den fazla fotoğrafçı ve 27 dernek/kulübün çağrılı olarak katıldığı “Asia Photo Festival 2020” ye dernek başkanı Özcan ŞİMŞEK ile davet edilmiş, dernek üyelerinin fotoğraflarından oluşan video slayt gösterisi ve başkan Özcan Şimşek’in “Tarladan Sofraya Zeytin” çalışması ile festivalde ülkemiz temsil edilmiştir.

Tunus “Le Photographe” Ajansı tarafından Global Photographic Union (GPU) himayelerinde 02-09 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenen “No Boundaries For Photography” konulu uluslararası fotoğraf sergisine destek verilmiştir. Sergiye dernek başkanımız Özcan Şimşek iki fotoğrafı ile katılmıştır.

Tunus “Le Photographe” Ajansı tarafından Global Photographic Union (GPU) himayelerinde 20-28 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenen “We Meet to Rise” konulu uluslararası fotoğraf sergisine destek verilmiştir.

Tunus “Le Photographe” Ajansı tarafından Global Photographic Union (GPU) ve Asia Photographers Union (APU) himayelerinde 20-30 Ağustos 2021 tarihleri arasında düzenlenen “STREET LIFE” konulu uluslararası fotoğraf sergisine destek verilmiştir. Bu sergiye dernek başkanımız Özcan Şimşek, üyelerimiz Serdar Taştan, Mine Şentürk ve Özlem Bayraktar fotoğrafları ile katılmış, Özlem Bayraktar’ın eserine onur ödülü verilmiştir.

Singapur’da 10-24 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenen, 45 ülkeden 600 fotoğrafçı ve 28 dernek/kulübün çağrılı olarak katıldığı “Asia Photo Festival 2021” e dernek başkanı Özcan ŞİMŞEK ile davet edilmiş, dernek üyelerinin fotoğraflarından oluşan video slayt gösterisi ve başkan Özcan Şimşek’in “Deve Güreşi” çalışması ile festivalde ülkemiz temsil edilmiştir.

 

Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
EDREMIT'de 5 Günlük Hava Tahmini
Genel

Uluslararası “Asia Photo Festival 2021..

tüm yazıları için tıklayın...

EDFOD Her Yerde

tüm yazıları için tıklayın...

Adobe Camera Raw 13.4 (Ağustos 2021) S..

tüm yazıları için tıklayın...

EDFOD TUNUS’TA TEMSİL EDİLİYOR..

tüm yazıları için tıklayın...
Anket

SİTEMİZİN YENİ TASARIMINI NASIL BULDUNUZ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Son Yorumlar
Fotoğraf Terimleri Sözlüğü


Sosyal Medya Takip

Bağış Yapın

Facebook

Yayınlar
Satınalmak için tıklayınızTürkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Eğitim Birimi tarafından hazırlanan "TEMEL FOTOĞRAF BİLGİSİ" kitabını derneğimizden temin edebilirsiniz.


Kitabı kredi kartı ile satın almak için görsel üzerine tıklayınız.