EDFOD TUNUS’TA DÜZENLENEN FOTOĞRAF FESTİVALİNİN ORTAKLARI ARASINDA

Edremit Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (EDFOD) Tunus’un Djerba (Cerbe) Adasında, LePhotographe Ajansı tarafından Farid Ghazi Kültür Evi işbirliğinde düzenlenen bir etkinliğin ortakları arasında yer alıyor.

Festival hakkında bilgi veren EDFOD Yönetim Kurulu Başkanı ve LePhotographe Ajansı Türkiye Sorumlusu Özcan ŞİMŞEK;

“EDFOD olarak, işbirliği protokolü anlaşmamızın olduğu LePhotoraphe Ajansı tarafından 23-25 Haziran 2023 tarihleri arasında Tunus’un Djerba (Cerbe) Adasında düzenlenecek fotoğraf festivalinin ortakları arasında yer alıyor Edremit’i ve Ülkemizi yine uluslararası bir mecrada temsil ediyoruz.

Festival kapsamında, Afrika – Avrupa – Orta Doğu – Asya kıtalarının farklı ülkelerinden çağrılı birçok fotoğrafçının katılımıyla uluslararası bir fotoğraf sergisi açılacak, usta fotoğrafçılar tarafından çeşitli atölye çalışmaları yapılacaktır. Festivalin son günü Djerba (Cerbe) Adasının kuzey kıyısında yer alan, doğasının güzelliği ile ünlü ve su kuşları için önemi nedeniyle Ramsar alanı olarak sınıflandırılmış olan Ras El Raml’a gemi turu düzenlenecek ve kapanış töreni yapılacaktır. Açılacak uluslararası fotoğraf sergisinde şahsımın da bir fotoğrafı sergilenecektir.”

dedi.

Bir yorum yazın

Bizi arayın
%d blogcu bunu beğendi: